نیکان رایانه

استفاده از فناوری به عنوان محرک تجاری شمشیری دو لبه است. وقتی راه حل های مناسب فناوری مورد سنجش ، اجرا و پشتیبانی قرار گیرند ، رشد کسب و کار را سرعت می بخشند. با این حال، در مواردی که عکس این باشد ، بازدهی و بهره وری از بین می رود و و وقفه های غیرمنتظره کسب و کار ، دستیابی به اهداف و چشم انداز تجاری شما را مختل می کند.
ما متعهد به اطمینان از عملکرد بهینه شبکه شما هستیم ، بنابراین شما می توانید بر روی هدف و سودآوری شرکت خود متمرکز باشید.

نیکان رایانه

آیا برای حفظ شبکه خود تلاش می کنید؟ آیا استفاده از سیستم IT شما قابل اعتماد و بدون دردسر نیست؟ گروه پشتیبانی شبکه نیکان رایانه راه حل های فناوری ارائه شده برای پاسخگویی به نیازهای تجاری شما و فراهم آوردن زیرساخت های استاندارد و بهینه را برای شما فراهم می کند.

تجارت شما می تواند با سپردن مدیریت شبکه و خدمات پشتیبانی رایانه ای ، صرفه جویی قابل توجهی داشته باشد. و دیگر نیازی به داشتن یک متخصص کامپیوتر و شبکه در داخل شرکت خود ندارید. با استفاده از خدمات گروه پشتیبانی شبکه نیکان رایانه می توانید پرسنل خود را کاهش داده یا کارمندان خود را به مأموریت اصلی تجارت خود هدایت کنید.
نیکان رایانه مفتخر است که شریک راه حل شبکه شما باشد. ما به شما کمک می کنیم سیستم شبکه مورد نیاز تجارت خود را انتخاب کنید و آن را با پشتیبانی عالی حفظ کنید. ما شبکه هایی را متناسب با نحوه تجارت شما طراحی می کنیم ، اما در عین حال انعطاف پذیر هستند تا در صورت تغییر نیازهای شما یا رشد کسب و کار شما تغییر کرده یا به روز شوند.
پشتیبانی شبکه شامل همه چیز است ، از کارهای تعمیر و نگهداری منظم ، آزمایش و عیب یابی مشکلات تا طراحی و توسعه ویژگی های جدید برای افزایش عملکرد و بهره وری شما
ما به عنوان یک ارائه دهنده خدمات برتر مدیریت فناوری اطلاعات ، به صورت 24 × 7 از راه دور نظارت ، مدیریت ، عیب یابی و اصلاح شبکه شما را برعهده داریم.
خدمات مدیریت شده می توانند هزینه IT را تا 40٪ کاهش دهند
نیکان رایانه

مزایای عقد قرارداد پشتیبانی
هزینه های پشتیبانی IT خود را کاهش داده و کنترل کنید.
دسترسی به پشتیبانی فناوری اطلاعات در سطح سازمانی را بدست آورید.
خرابی کمتری را تجربه کنید.
از افزایش کارایی بهره مند شوید.
تمرکز خود را بر رشد تجارت و نه مدیریت IT خود بگذارید.
با نظارت شبانه روزی 24/7 آرامش خاطر را کسب کنید.
تجربه کمترین زمان خرابی ، بهبود بهره وری و با دانستن اینکه محیط شما در حال زندگی است از آرامش خاطر لذت ببرید.
هزینه های پشتیبانی ثابت و بصورت ماهیانه که باعث می شود هزینه های متغیر و غیرقابل کنترل از بین برود.