شرکت نیکان رایانه علاوه بر فعالیت در زمینه‌ خدمات شبکه‌های کامپیوتری ، در زمینه نصب و راه‌اندازی انواع دوربین‌های مداربسته مفتخر به ارائه راهکارهای صحیح در انجام خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته ، پشتیبانی  و عیب یابی و فروش انواع دوربین HD و تحت شبکه به تمام مراکز، سازمان‌ها، کارخانجات،بیمارستان‌ها، فروشگاه‌ها و غیره می‌باشد.

آخرین فناوری

HikVision و Dahua که در حال حاضر شماره 1 و 2 ارائه دهنده سیستم نظارت در جهان هستند که سالها توسط ما تأمین و نصب می شوند. ما جدیدترین دوربین های IP ، DVR ، XVR ، NVR و غیره را تهیه ، نصب و پیکربندی می کنیم.

خدمات شرکت نیکان رایانه در زمینه دوربین های مداربسته:
ارائه مشاوره در زمینه انتخاب نوع و مدل دوربین‌های مداربسته بر اساس نیاز مشتریان
اجرای پروژه‌های دوربین مداربسته تحت شبکه، دوربین‌های آنالوگ، دوربین‌های AHD ، بولت، دام و اسپید دام با برندهای معتبر بازار
پیاده‌سازی انواع دوربین‌های مداربسته وایرلس و کابلی بر اساس نیاز مشتری
قرارداد پشتیبانی و نگهداری دوربین های مداربسته تحت شبکه، سیستم‌های حفاظت تصویری و نگهداری دستگاه‌های نرم افزاری و سخت افزاری مربوطه به صورت سالیانه
ارائه سرویس‌های CMS ،انتقال تصویر، ضبط تصاویر، آرشیو تصاویر، بک‌آپ‌گیری از اطلاعات مربوطه

افزایش ایمنی

داشتن یک دوربین در دسترس به شما اطمینان می دهد که در صورت وقوع جرمی ، شواهدی از آنچه برای پلیس رخ داده است ، خواهید داشت. این امر خصوصاً مفید است زیرا ممکن است جرم در زمانی رخ دهد که کسی وجود نداشته باشد یا شاهدان غیرقابل اعتماد باشند. خارج از توانایی نظارت بر مکان شما ، دوربین های مداربسته یک عامل بازدارنده عالی برای سارقین است.
جلوگیری از نفوذ بسیار بهتر از مقابله با آن پس از وقوع آن است.
مطالعات نشان داده است که استفاده از دوربین مداربسته در پارکینگ ها منجر به کاهش 51 درصدی جرم شده است. در مناطق حمل و نقل عمومی 23 درصد کاهش و در محیط های عمومی ، 7٪ کاهش در جرم و جنایت و سرقت شده است. حتی کمترین رقم یعنی 7٪ نیز پیشرفت چشمگیری است.
گزارشی که توسط اداره آمار ملی در سال 2017 نوشته شده نشان می دهد که از هر 100 خانه 2 نفر قربانی سرقت شده اند ، در همین گزارش ، 70٪ از سارقین از طریق درب ورودی به خانه ها دسترسی پیدا می کنند ، در حالی که 30٪ باقیمانده از پنجره ها به عنوان ورودی استفاده می کنند. بنابراین ، نشان دادن دوربین ها به سمت این مسیرهای ورودی بهترین و استراتژیک ترین مکان برای افزودن دستگاه دوربین مداربسته است

تعهد ما

تیم های فروش و نصب ما با همکاری یکدیگر مشاوره ، توسعه ، استراتژی و پشتیبانی اختصاصی ارائه می دهند که رضایت مشتری را بهینه می کند. علاوه بر این ، ما انواع دوربین های مدار بسته و خدمات نصب مورد نیاز مشتری را ارائه می دهیم. ما بسته های دوربین مدار بسته / IP با رزولوشن 5MP ، کیفیت ضد آب و عملکرد دید در شب را با گزینه IR-cut ، ضبط برنامه ارائه می دهیم. تمام مشخصات ممکن است در تمام بسته ها متفاوت باشد تا نیاز مشتریان را برآورده کند

نظارت از راه دور

حتی اگر از دوربین های خود دور باشید ، باز هم می توانید از راه دور مراقب دفتر یا خانه خود باشید تا بررسی کنید همه چیز خوب است یا خیر.

مقرون به صرفه

هنگامی که سیستم دوربین مداربسته خود را خریداری و راه اندازی کردید ، به تعمیر و نگهداری زیادی احتیاج ندارد و به بازپرداخت بسیار کمی نیاز دارد. علاوه بر این ، اگر از دوربین های خود مراقبت می کنید ، می توانند سالها دوام آورند و آنها را به یک راه حل طولانی مدت تبدیل می کند.

محصولات و خدمات ما

تمام بسته های ما شامل محصولات ، کابل کشی کامل ، نصب و پیکربندی است. علاوه بر این ، ما 2 سال گارانتی محصول ، 1 سال ضمانت خدمات و پشتیبانی فنی را در قالب قرارداد ارائه می دهیم. علاوه بر این ، نصب سقف و نصب دیوار برای حداکثر پوشش منطقه ارائه می شود.
ما در صنعت دوربین مداربسته انواع مارک های معروف مانند هایک ویژن و داهوا را ارائه می دهیم و از کیفیت بالا و استاندارد خدمات بالا برای خدمات بهتر مشتری خود اطمینان حاصل می کنیم.

نیکان رایانه

ما در صنعت دوربین مداربسته انواع مارک های معروف مانند هایک ویژن و داهوا را ارائه می دهیم و از کیفیت بالا و استاندارد خدمات بالا برای خدمات بهتر مشتری خود اطمینان حاصل می کنیم.